ضبط مکالمه در گوشی‌های شیائومی به چه صورت است؟

ضبط مکالمه در گوشی‌های شیائومی به چه صورت است؟

ضبط مکالمه در گوشی‌های شیائومی

گوشی‌هایی با برند شیائومی

گوشی‌های شیائومی به عنوان یکی از محبوب ترین گوشی‌های اندروید در بین کاربران دست به دست می‌شود. با وجود اینکه سال های زیادی از ورودش به عرصه رقابت گوشی‌های برند شیائومی نمی گذرد، اما به خوبی توانسته است جایگاه خود را در بین رقبا حفظ کند. در عصر امروزی روز به روز شاهد پیشرفت تکنولوژی هستیم. از این ‌رو برند شیائومی نیز مدل‌های گوشی‌های خود را گسترش داده است و سعی در بهبود و افزایش خدمات داشته است. یکی از پرطرفدارترین خدمات این گوشی ها ضبط مکالمات آن هاست.

انتقال لیست مخاطبین از آیفون به اندروید چگونه است؟

برخی از برندها مانند اپل و گوگل به کاربران خود اجازه ضبط مکالمات را نمی‌دهند و این کار را غیرمجاز تلقی می‌کنند؛ اما برند شیائومی مخالف این امر هست. از این‌ رو در مدل‌های مختلف گوشی‌هایش برنامه‌ی ضبط مکالمه را تنظیم کرده است. این برنامه با بهترین کیفیت و به راحتی در دسترس کاربران قرار گرفته است. شما می‌توانید در هنگام گوش دادن صداهایی که ضبط‌ شده‌اند کاملا متوجه این موضوع باشید که صداها هیچ تغییری نکرده است و با مرغوب ترین حالت خود ضبط‌ شده‌اند. کسانی که از گوشی‌های شیائومی استفاده می‌کنند دیگر نیازی به نصب نرم افزارهای گوناگون برای ضبط و ثبت صدا ندارند.

پرفروش ترین گوشی های شیائومی

ضبط مکالمه در گوشی‌های شیائومی به چه صورت است؟

اگر می خواهید فقط یک بار از برنامه‌ی ضبط مکالمه در گوشی‌های شیائومی استفاده کنید بهتر است از این‌ روشی که به شما آموزش می دهیم استفاده کنید. ضبط مکالمه از طریق روش زیر آسان ترین روشی ست که در گوشی‌های شیائومی تعبیه شده است:

ابتدا به صفحه ی شماره گیر بروید و شماره ی موردنظرتان را وارد کنید. یا اینکه در بین مخاطبان فرد موردنظر را انتخاب کنید و سپس تماس را برقرار کنید.

پس از برقراری تماس دکمه ی ضبط (Record) را لمس کنید تا ضبط مکالمه آغاز شود.

پس از اینکه مکالمه تمام شود و شما اتصال تماس را قطع کنید، ضبط مکالمه نیز به‌طور هماهنگی قطع خواهد شد.

پس ‌از آن در نوار وضعیت بالا صفحه‌ای ظاهر می‌شود که می‌توانید با لمس آن به‌تمامی مکالمات ضبط ‌شده اعم از مکالمه‌ای که اخیراً ضبط کرده‌اید دسترسی پیدا کنید.

ضبط مکالمه در گوشی‌های شیائومی

اما در برخی موارد ما احتیاج داریم تمامی تماس‌های روزانه‌مان ضبط شود و وقت کافی برای Record کردن در هر تماس تلفنی را نداریم. در این صورت لازم است قبل از برقراری تماس‌هایتان به تنظیمات گوشی مراجعه کنید و ضبط مکالمه در آن قسمت فعال کنید. آموزش این روش نیز در زیر شرح داده می‌شود:

پس از باز کردن برنامه تلفن درگوشی همراهتان بر روی سه‌ نقطه در سمت راست، قسمت پایین گوشی برنامه‌ی Phone را جستجو کنید.

پس ‌از آن بر روی کلمه‌ی ضبط تماس بزنید.

گزینه‌های برای شما قابل‌مشاهده می‌شود. در بین این گزینه‌ها اعلان ضبط تماس و ضبط تماس به‌ صورت خودکار را انتخاب کنید تا فعال شوند.

به همین راحتی برنامه‌ی ضبط مکالمه برای تمامی تماس‌های شما فعال شد.

روشی منحصر به ‌فرد در ضبط مکالمات گوشی‌های شیائومی

گاهی اوقات فقط مکالمه‌ای از یک یا چند شماره‌ای خاص را می‌خواهیم ضبط و ثبت کنیم و بقیه‌ی تماس‌ها برایمان اهمیتی ندارد و نمی‌خواهیم بی‌جهت حافظه گوشی‌مان را پر کنیم. برند شیائومی در این زمینه نیز طراحی‌هایی انجام داده است. شما می‌توانید به روش زیر عمل کنید و ضبط مکالمات شخص موردنظرتان را فعال‌سازی کنید:

در ابتدا برنامه‌ی Selected Numbers را انتخاب کنید.

سپس بر روی لیست سفارشی کلیک کنید.

گزینه‌ی Add Numbers را لمس کنید.

حال نوبت آن است که شماره‌های مدنظرتان را از بین مخاطبان خود انتخاب کنید تا در این صفحه وارد شوند.

پس از تائید می‌توانید مکالماتی که با شخص مورد نظر داشته‌اید و ضبط‌ شده‌اند را در بین مکالماتی که ضبط‌ شده است، مشاهده کنید.

ضبط مکالمات در گوشی‌های شیائومی از طریق برنامه‌ی گوگل

برند Xiaomi سعی کرده است از برنامه‌ی تماس گوگل نیز بهره ببرد. ازاین‌رو مدل‌های Mi و Pocophone در برند شیائومی از این قابلیت برخوردار شده‌اند. برای ضبط مکالمه بدین روش باید طبق دستورالعمل زیر پیش بروید:

مانند روش قبل ابتدا تماس را با فرد موردنظر برقرار کنید.

ضبط مکالمه در گوشی‌های شیائومی

برای اینکه صفحه‌ای تحت عنوان گزینه‌ها برایتان باز شود انگشت خود را بر روی صفحه تماس به سمت چپ لمس کنید. با این کار صفحه‌ای با گزینه‌های متفاوت برای شما آشکار می‌شود.

گزینه‌ی ضبط صدا ( Record ) را انتخاب کنید.

آیکونی جدید و ریز برایتان باز می‌شود. با باز شدن این پنجره بر روی گزینه‌ی آغاز ضبط (Start Recording) بزنید.

نکته‌ای که این برنامه دارد پس از گذراندن مرحله‌ی قبلی پیغامی تحت عنوان هشدار برای هر دو طرف به‌صورت صوتی پخش خواهد شد. این هشدار تحت عنوان ضبط مکالمه بین طرفین هست.

ضبط مکالمه در گوشی‌های شیائومی

پس از به اتمام رسیدن تماس می‌توانید گزینه‌ی توقف ضبط ( Stop Recording) را انتخاب کنید. در این صورت مکالمه‌ی ضبط‌شده، در پوشه‌ای مخصوص ثبت می‌شود.

در آخرین مرحله در این روش پیغامی از ذخیره‌ی مکالمه‌ی ضبط‌شده برایتان نشان داده می‌شود. شما می‌توانید با کلیک بر روی آن تمام مکالمه‌ی ضبط‌شده را گوش کنید.

جالب است بدانید حتی اگر داده‌ی گوشی تلفن همراه خود را به Wi-Fi متصل کنید نیز می‌توانید از طریق برنامه‌ی گوگل ضبط صدا را انجام دهید.

کدام مدل‌ها در برند شیائومی از برنامه‌ی ضبط مکالمه برخوردارند؟

در اکثر مدل‌های گوشی در برند شیائومی این قابلیت دیده می‌شود. گوشی‌هایی که دارای این برند هستند شامل موارد زیر می‌باشند:

گوشی‌های سری Mi

گوشی‌های سری Mi Note

گوشی‌های سری Mi Max

گوشی‌های سری Redmi

گوشی‌های سری Redmi Note

گوشی‌های سری Redmi k

گوشی‌های سری Pocophone

سخن آخر:

به هنگام خرید گوشی می‌توانید از تجربه‌های افراد مختلف استفاده کنید تا بهترین گوشی را متناسب با شرایط خود تهیه کنید. گوشی‌های شیائومی یکی از بهترین مدل‌ها را با بهترین خدمات به خود اختصاص داده است. از این‌ رو توانسته است طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کند.

نحوه ضبط مکالمه در گوشی شیائومی به چه صورت می باشد؟

ما در فروشگاه اینترنتی شیائومی بازار آموزش و نحوه ضبط مکالمات در گوشی های شیائومی را آماده کرده ایم که با چند مرحله ساده، بدون نیاز به نصب نرم افزار خاصی میتوانید از قابلیت ضبط مکالمات گوشی خود استفاده کنید.

ضبط خودکار مکالمه در گوشی شیائومی امکان پذیر است؟

بله ما در این آموزش به راحتی و با اجرای چند مرحله کوتاه به شما آموزش می دهیم که چگونه مکالمات خود را در گوشی های شیائومی ضبط کنید.

بهترین برنامه ضبط مکالمه گوشی شیائومی کدام است؟

شما برای ضبط مکالمات در گوشی شیائومی نیاز به نصب نرم افزار خاصی ندارید. کافیست آموزش آماده شده را دنبال کنید تا از این قابلیت ویژه در گوشی های خود استفاده کنید.

جدیدترین گوشی های شیائومی
مدیریت وب سایت
دیدگاه کاربران
۱ دیدگاه
  • Mino 26 مرداد 1401 / 9:06 ق.ظ

    واقعا عالی بود، تبریک میگم. توضیحات تون مارا نجات داد واقعا (:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − پنج =