۵ تا از بهترین جارو شارژی های شیائومی Dreame 2021

5 تا از بهترین جارو شارژی های شیائومی Dreame 2021

۵ تا از بهترین جارو شارژی های شیائومی Dreame 2021 که خرید آنها پیشنهاد می شود

جارو شارژی در واقع به جارو هایی گفته می شود که به دلیل وزن سبکی که دارند به راحتی قابل حمل و نقل هستند. این نوع از جارو ها از باتری تغذیه می کنند و برای استفاده از آنها ابتدا باید باتری را شارژ نمایید. عمدتا باتری این نوع جارو های ۱۲ ولت می باشد و ظرف مدت کوتاهی طی ۱۵ تا ۲۰ دقیق شارژ می گردد. از مهم ترین ویژگی هایی که در زمان خرید به آن توجه می شود متوسط مدت زمان شارژ و توان مصرفی دستگاه می باشد. این جارو همچنین قدرت مکندگی آب و خاک را دارند. معمولا جارو هایی که قدرت مکندگی آب و خاک را به طور همزمان داشته باشند جارو شارژی دو منظوره به حساب می آیند که عمدتا برای مصرف های خانگی بسیار مناسب تر هستند. این جارو قیمت های بالاتری نسبت به نوع معمولی دارند.

5 تا از بهترین جارو شارژی های شیائومی Dreame 2021

همچنین جارو های شارژی در دوم مدل دستی و پارویی وجود دارند. مدل پارویی همان طور که از نامش مشخص است یک دسته ی بلند دارد و به صورت ایستاده می باشد و برای تمیز کردن کف بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا این مدل از جارو شارژی وزن بیشتری دارد و تنها قابلیت آن تمیز کردن کف است. دومین مدل جارو شارژی دستی می باشد که کم وزن تر است و از این رو به راحتی جا به جا می شود از این جارو می توان به راحتی برای تمیز کردن گوشه ها یا جاهای باریک استفاده نمود. اکنون که در سال ۲۰۲۱ هستیم جارو شارژی های هوشمند نیز وارد بازار شده اند. این نوع از جارو شارژی ها عمدتا دهانه ی متحرکی دارند که به سمت چپ و راست حرکت می کنند. همچنین در صورتی که آشغالی در محیط باشد به راحتی آن را تشخیص می دهند و آن را پاک می کنند. همچین جارو شارژی های هوشمند دارای صفحه نمایشگر هستند که مدت زمان شارژ یا اطلاعات مورد نیاز کاربر را فراهم می کند.

5 تا از بهترین جارو شارژی های شیائومی Dreame 2021

به طور کلی، جارو کردن جز کارهایی است که بسیاری از انسان ها برای انجام آن مشکل دارند. زیرا به دلیل امکانات کم برخی از جارو ها، رو غبار در هوا پخش می شود و این برای سلامتی اصلا خوب نیست و به طور کلی، جارو های شارژی Dreame بسیاری از این مشکلات را حل کرده است و شما بعد از جارو کردن با آنها حس و حال خوبی دارید.

نمی دانید که کدام شارژی Dreame شیائومی را انتخاب کنید؟ نگاهی به لیست بهترین جارو شارژی های Dreame شیائومی در سال ۲۰۲۱ بیندازید. بیشتر ما راحتی را ترجیح می دهیم، به همین دلیل است که ما در مورد برخی موارد اتفاق نظر داریم. در رابطه با جارو شارژی هم همین طور، هر چند قدرت مکش کمتری دارند اما به خوبی از عهد کار بر می آیند و به راحتی می توان از آنها استفاده کرد. جارو شارژی های رباتی نیازی به هیچ گونه تلاش دستی از سمت شما ندارد و تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای کنترل آنها از برنامه استفاده کنید. با این حال، قدرت مکش کمتری نسبت به جاروشارژی های بی سیم دارند، که باعث می شود کارایی آنها کمتر شود. پس اگر خانه ای دارید که فقط به دنبال نگه داری جزیی از آن هستید و البته به دنبال راحتی هستید این جاروها عالی هستند.

درباره قیمت چطور؟ آیا قیمت همه آنها بالا نیست؟ خب پاسخ هم بله و هم خیر است. بسیاری از آنها گران هستند اما گزینه های مقرون به صرفه نیز وجود دارد. خط تولید جارو شارژی Dreame یک مثال کامل است. ما لیستی از پنج تا از جارو شارژی های Dreame را در اینجا داریم. از این لیست می توانید بهترین جارو شارژی Dreame را برای خود انتخاب کنید.

لیست بهترین جارو شارژی های Dreame 2021 برای خرید:

 • Dreame T20
 • Dreame D9
 • Dreame V11
 • Dreame V10 Pro
 • Dreame F9

Dreame T20: بهترین جارو شارژی بی سیم

5 تا از بهترین جارو شارژی های شیائومی Dreame 2021

اگر به دنبال یک جارو شارژی با عملکرد بالا با ویژگی های شگفت انگیز هستید، قطعا Dreame T20 برای شما بهترین انتخاب است. این جارو شارژی چند منظوره می باشد. و می توانید با آن همه را از خانه گرفته تا کف اتومبیل تمیز نمایید. قدرت مکش این جارو بی نظیر است و در کوتاه ترین زمان ممکن زمین را برایتان برق می اندازد. این بهترین جارو شارژی Dreame به حساب می آید. چیزی که هر یک از ما بلافاصله متوجه آن می شویم طرحی است که مانند جاروشارژی های بی سیم دیسون است. این یک طرح یکپارچه است که به شما امکان می دهد هرگونه ابزاری را بدون زحمت متصل کرده و جدا کنید. Dreame T20 به غیر از نظافت منظم، به همه کارهای نظافت شما رسیدگی می کند. آنچه که دیسون فاقد آن بود یک دکمه ثابت که در دیریم T20 تعبیه شده است. این جارو همچنین سبک تر است و این باعث می شود کارایی آن در تمیز کردن بالا برود. با داشتن صفحه LCD که اطلاعات مهمی مانند درصد باتری و چندین نشانگر وضعیت را نمایش می دهد، تجربه نظافت شما را برایتان دو چندان می کند.

5 تا از بهترین جارو شارژی های شیائومی Dreame 2021

این جارو دارای ابزارهای مازادی است که به آن متصل است که شامل ابراز درزگیر، تمامی سطوح، حذف کننده کنه و ۲ برس در یک برش است. این جارو در زمان تمیز کردن، حالت مکش را با توجه به سطح تغییر می دهد. دارای ۸ مرحله کاهش نویز است تا تجربه بی نظیری را بدون ایجاد سر و صدا برای شما ایجاد کند. جارو دیریم T20 دارای فیلترهای قابل شستشو است و این نگهداری از آنها را آسان می کند. همچنین دارای یک باتری قابل تعویض است که به شما امکان می دهد باتری دیگری را برای مدت طولانی تر تعویض کنید. از این رو، جارو Dreame T20 بهترین جارو با عملکرد فوق العاده و قیمت مناسب می باشد.

نقاط قوت:

 • باتری قابل تعویض
 • تغییر مکش خودکار
 • دکمه قفل
 • فیلترهای قابل شستشو
 • کاهش نویز ۸ مرحله ای

نقطه ضعف:

 • هیچ نشانگر ال ای دی روی برس وجود ندارد
Weight: ۱.۶۷ kg
Suction Power: ۱۵۰ AW
Motor Speed: ۱۲۵,۰۰۰ rpm
Dustbin Capacity: ۰.۶L
Battery Life: ۷۰ minutes

Dreame D9: بهترین جارو رباتی

5 تا از بهترین جارو شارژی های شیائومی Dreame 2021

اگر می خواهید یک جارو شارژی رباتی برای همه کارهای خود از جمله جارو کردن، طی کشیدن و پاک کردن داشته باشید، جاروی رباتی دیریم D9 قطعا بهترین انتخاب است. طراحی ساده ای با بدنه سفید دارد. هنگام جارو کردن، می توانید از یکی از چهار خالت مکش استفاده کنید. وقتی فرش خود را تمیز می کنید، برای تمیز کردن کارآمد به حالت مکش حداکثری می رود. شما می توانید از بین سه سطح جریان آب برای طی کشیدن استفاده کنید. ین جارو سر و صدای زیادی ایجاد نمی کند و تجربه خوبی را به کاربران ارائه می دهد و برای حیوانات خانگی مناسب است. جاروی Dreame D9 از سیستم لیزری ۳.۰ LDS و الگوریتم هوشمند SLAM برای حرکت موثر استفاده می کند.

5 تا از بهترین جارو شارژی های شیائومی Dreame 2021

دارای برنامه ای است که به شما امکان می دهد زمانی ر که برایتان مناسب است تنظیم کنید تا اتاق ها را تمیز کند. همچنین می توانید از برنامه Dreame D9 را برای نظافت هر روزه حتی بدون حضور خود استفاده نمایید. این جارو همچنین به شما این امکان را می دهد دیوارهای کاذب و مناطق سخت را نیز جارو کنید. این می تواند حداقل سه سطح از نقشه را در حافظه نگه دارد. اگر روش ساده تری می خواهید، می توانید از الکسا استفاده کنید. زیرا با استفاده از سنسورش در زمان حرکت می تواند به رذاحتی موانع را تشخیص دهد و به دیوارها برخورد نکند. این در واقع الگوی مشخصی را دارد تا منطقه ممنوعه را تمیز نکند. همه ی این ویژگی های شگفت انگیز، Dreame D9 به یکی از بهترین جارو شارژی های Dreame تبدیل کرده است.

نقاط قوت:

 • دارای برنامه ای برای کنترل جارو
 • حرکت دقیق
 • سر و صدای زیادی ایجاد نمی کن
 • به موانع برخورد نمی کند
 • فرش را تقویت می کند

نقاط ضعف:

 • مشکلات مربوط به برنامه (نرم فزار)
Weight: ۳.۸ kg
Suction Power: ۳۰۰۰ Pa
Water Tank Capacity: ۲۷۰ ml
Dustbin Capacity: ۰.۵۷L
Battery Life: ۱۵۰ minutes

Dreame V11: بهترین طول عمر باتری

5 تا از بهترین جارو شارژی های شیائومی Dreame 2021

در مدل Dreame V11 شما دو طراحی را در یک جارو می بینید که به شما این امکان را می دهد که از آن به عنوان یک جارو دستی معمولی و یک جارو شارژی استفاده کنید. از آنجا که دارای طراحی سبک است هنگام تمیز کردن آن هیچ نگرانی ندارید. دارای صفحه نمایش است که تمام اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از دکمه پشتیبانی، می توانید دکمه پاور را بدون نگه داشتن آن روشن نگه دارید، اما می تواند عمر باتری شما را به شدت کاهش دهد. همه چیز بدون زحمت انجام می شود، از جمله خالی کردن سطل زباله که فقط نیاز به کلیک و نگه داشتن جارو دارد. دیریم V11 مه چیز را بی دردسر و آسان می کند و این باعث شده است که به یکی از بهترین جارو های Dreame تبدیل شود.

این دستگاه دارای باتری است که در بین مدل های Dreame بهترین طول عمر را دارد. اگر از آن در کمترین حالت مکش استفاده می کنید، می توانید تا ۹۰ دقیقه برای نظافت از آن استفاده کنید. با این حال، این نیز به پیوستها بستگی دارد. جدا از سر تمیز کننده اصلی، دارای یک برس غلتکی نرم، یک برس حذف کنه، برس ۲ در ۱ و برس مسطح ۲ در ۱ است. بهترین قسمت این است که هر از گاهی می توانید به راحتی آنها را برداشته و تمیز کنید. این ویژگی باور نکردنی به راحتی Dreame V11 به یکی از بهترین جارو برقی ها تبدیل کرده است.

نقاط قوت:

 • صفحه نمایش باورنکردنی
 • دکمه نگه دارنده
 • عمر باتری طولانی تر
 • طراحی سبک

نقاط ضعف:

 • باتری غیر قابل جابجایی
 • برس نرم غلتکی روی فرش زیاد خوب کار نمی کند
Weight: ۱.۶ kg
Suction Power: ۱۵۰ AW
Vacuum Suction: ۲۵,۰۰۰ Pa
Dustbin Capacity: ۰.۵L
Battery Life: ۹۰ minutes

Dreame V10 Pro: مقرون به صرفه ترین جارو شارژی!

5 تا از بهترین جارو شارژی های شیائومی Dreame 2021

مانور Dreame V10 Pro آسان است و یکی از بهترین جارو شارژی های Dreame به حساب می آید. همچنی خالی کردن خاک بسیار آسان می باشد. این جارو شارژی دارای یک ترکه رها سازی فوری برای اتصال و عدم اتصال می باشد. با همه این الحاقیات ، زباله های بزرگ، گرد و غبار، خاک و غیره را از روی فرش، کف، مبل، ماشین و غیره برطرف می کند. صفحه نمایشگر رنگی شما را از تمام به روزرسانی های ضروری مطلع می کند و درصد باتری باقی مانده را به شما اطلاع می دهد.

اگر چه گیره قفل می تواند عمر باتری شما را کاهش دهد اما می تواند روند تمیز کردن را آسان کند. این دستگاه دارای طراحی مینیمالیستی است. با این وجود با بدنه ای کاملاً سفید زیبا به نظر می رسد. مانند بسیاری از جاروبرقی های بی سیم ، دارای سیستم فیلتراسیون است که از میکروب ها را می زداید. قیمت Dreame V10 Pro نیز بسیار مناسب است و یکی از مقرون به صرفه ترین جارو شارژی ها در لیست می باشد و آن را به یکی از بهترین جارو شارژی های Dreame تبدیل کرده است.

نقاط قوت:

 • استفاده آسان
 • طراحی باور نکردنی
 • مقرون به صرفه
 • قفل ماشه
 • صفحه نمایش نمایش رنگی

نقاط ضعف:

 • باتری غیر قابل تعویض
Weight: ۱.۶ kg
Suction Power: ۱۴۰ AW
Motor Speed: ۱۰۰,۰۰۰ rpm
Dustbin Capacity: ۰.۵ litre
Battery Life: ۶۰ minutes

Dreame F9: جارو رباتی قابل حمل

5 تا از بهترین جارو شارژی های شیائومی Dreame 2021

با طراحی ظریف ۸ سانتی متری، Dreame F9 می تواند به راحتی از میان مبلمان عبور کند و آنها را تمیز کند. دارای طراحی مینیمالیستی با بدنه سفید است. وزن جارو شارژی Dreame F9 نسبتاً کم است و این باعث شده تا قابل حمل باشد. هر چند اندازه مخزن آب آن کم شده اما ظرفیت انباشت زباله آن کمی بیشتر شده است. سه حالت توزیع آب برای سناریوهای مختلف وجود دارد. عمر باتری در حین پاک کردن می تواند ۹۰ دقیقه دوام بیاورد.

در این جارو ۱۴ سنسور از جمله سنسور ضد ضربه و ضد افت وجود دارد. از حالت بصری برای حرکت دقیق استفاده می کند. با نقشه برداری هوشمند و پویا ، می تواند مسیر خود را در کمتر از یک دقیقه محاسبه کند. این برنامه به شما اجازه می دهد که کنترل کاملی نسبت به تمیز کردن منطقه و جای خاص داشته باشید. حتی می توانید اتاق ها را شماره گذاری کنید و اجازه دهید جاروبرقی مطابق آن تمیز کند. امکان تعیین مرزهای مجازی وجود دارد. بنابراین، Dreame F9 یک گزینه علی با ویژگی های بی نظیر برای یک تجربه تمیز کردن است.

نقاط قوت:

 • قابل حمل
 • استفاده از حالت دیداری برای حرکت دقیق
 • برنامه به عنوان ریموت کنترل کار می کند
 • خود شارژ مجدد

نقاط ضعف:

 • نقشه یک لایه در حافظه
 • قدرت مکش کم
Weight: ۱.۵ kg
Suction Power: ۲,۵۰۰ Pa
Water Tank Capacity: ۲۰۰ ml
Dustbin Capacity: ۰.۶L
Battery Life: ۱۵۰ minutes
مدیریت وب سایت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =